Chtěli byste vidět nábytek Eltap naživo? Podívejte se, jak vypadají naše modely v rozšířené realitě AR na telefonu a na obrazovce počítače!

Chci vědět víc

Doporučená cena: 18 975 Kč


Kontinentální postel Vivre

Volně přeloženo z francouzštiny - vivre - znamená žít. Je možná lépe popsat pocity, které nás provázely při prvním setkání s touto výjimečnou kontinentální posteli? Při pohledu na ni se nám chce prostě vivre - intenzivně, z plných sil a s maximálně pozitivním postojem. Dobrý spánek je základ a nepsané pravidlo pro skvěle započatý den. Když se budete se každé ráno probouzet v naší posteli do ložnice Vivre, budete až po okraj naplnění pozitivní energií. A mohlo by tomu být jinak, když se po dobře propsané noci cítíte svěže a odpočatě? Dopřejte si pozitivní energii na startu. Každý z nás ten pocit přeci zná, že? Ne tak úplně? Nejvyšší čas to změnit - s kontinentální postelí Vivre. 

 

Vivre - Francouzská elegance a úroveň sama o sobě

Klasická, vkusná, tlumená a plná pozitivní energie - tak lze v kostce popsat kontinentální postel Vivre. Náš nábytek nemá zbytečné zdobení a další stylové prvky, takže zapadne téměř do každého myslitelného interiéru. Jednoduchost v přístupu a příjmu se snoubí s luxusem, úrovní a francouzským přístupem ke klasické linii pečlivého zařizování interiérů. Všechny tyto vlastnosti dávají Vivre skutečné pařížské kouzlo... a charakter! A ty postel přeci mít musí, ne? 

Vyberte si svou barvu a vyjádřete se, jak jen chcete! 

 

Postel Vivre – když žít (a spát), tak jen bien! 

Není třeba nikomu vysvětlovat, že Vivre je synonymem komfortu, když se stačí na ni jen podívat. Voilà! Stojí ale za zmínku, že je rozhodně vyšší než tradiční postel, takže se na ní velmi dobře spí. Kontinentální postel Vivre se velmi pohodlně používá díky vhodně uzpůsobené výšce. Vezmeme-li v úvahu 2cm nožky, matraci bonell a také vrchní matraci toper - celek má výšku 55 cm od podlahy. Tento model je dostupný ve třech velikostech: 140/160/180x 215 cm, takže určitě pro ni ve svém domě najdete místo, bez ohledu na velikost pokoje. 

Naše postel má vysoké, prošívané a zároveň měkké a módní čelo, a rovněž dva velké úložné prostory na lůžkoviny. 

 

Kontinentální postel Vivre je nejenom stylová, ale také praktická a velmi pohodlná. Postarejte se o dobrý a dlouhý spánek s Vivre - vaše tělo vám za to poděkuje a vy už nikdy nevstanete levou nohou!

 

Podobné produkty