gif

Chtěli byste vidět nábytek Eltap naživo? Podívejte se, jak vypadají naše modely v rozšířené realitě AR na telefonu a na obrazovce počítače!

Chci vědět víc

Doporučená cena: 19 132 Kč


Kontinentální postel Meron – odpověď je jen jedna

Máme pro vás rychlou hádanku! Která postel z naší nabídky je jednoduchá a klasická svým tvarem, luxusní a trochu extravagantní povrchovou úpravou? A i když víme, že vám v tuto chvíli přijde na mysl odpověď „všechny“, hrdinkou dnešního dne může být jen jedna. Představujeme vám kontinentální postel Meron! Ve své ložnici si dopřejte to nejlepší a najděte tak vlastní oázu ticha a klidu. U nás to máte jako v bance ... nábytku, samozřejmě :) 

 

Meron – chybějící část skládanky ve vaší ložnici. 

Protože kolem této postele nemůžete projít jen tak - určitě jste si všimli výjimečného čela, umožňujícího pohodlné podepření páteře - není důležité, jestli sedíte a odpočíváte, nebo si v pololehu čtete oblíbenou knížku. Na bolavá záda můžete zapomenout. Začínáme zcela novou etapu na cestě k lepšímu a mnohem pohodlnějšímu životu. Dovolíte nám, abychom se toho účastnili? Jak se sami přesvědčíte - Meron vás nezklame. Maximální pohodlí je posíleno vysoce pružnou pěnou, ze které je vyrobena matrace naší postele. Na takovém podkladu můžete klidně spát, o správnou pozici vašeho těla se postará naše výjimečná matrace. 

 

Ale to není vše, co vám můžeme nabídnout. Věnujte pozornost designu! Obdélné prvky opěrky hlavy tvoří jednotný celek jako puzzle. Takovéto řešení je velice šik a dosti moderní. Balancuje mezi modernistickou vizí a klasickou formou a doplňuje tak kompletní celek. Obdélné zakončení dodává celé konstrukci na svěžesti, a dříve zmíněný moderní design osvěží interiér nejedné ložnice. Jednoduchý tvar, stabilní konstrukce a originalita součástí - to je něco, co si zaslouží ocenění. 

 

Postel Meron - vyspěte se s (v) ní!

Nebo ne? Nákup postele je sice, ze své podstaty, rozhodnutím na dlouhá léta, ale když budete mít doma takovýto kus nábytku, máte všechno, co je zapotřebí, abyste dobře trávili noci a příjemně začínali rána. Nezní to dobře? Nad čím tu ještě přemýšlet?

 

Neváhejte dlouho a vyberte si to, co je pro vás nejlepší. Eltap vám zaručí nejlepší kvalitu a maximální pohodlí. To vše máte na dosah ruky. Hledáte postel, která vyhoví všem vašim nárokům? Už nemusíte. Jsme tu pro vás.

Podobné produkty