Chtěli byste vidět nábytek Eltap naživo? Podívejte se, jak vypadají naše modely v rozšířené realitě AR na telefonu a na obrazovce počítače!

Chci vědět víc

Doporučená cena: 19 288 Kč


 

Postel do ložnice Idris Boxspring

 Výběr výjimečné postele představuje pořádnou výzvu. U mnoha z nich chybí jednoduše to pověstné „něco“. Na jedné straně - nevíme, co to „něco“ vlastně je, na druhé - nerozhodnost nám nedává spát a v tomto případě jde přece především o dobrý spánek. Ale klid! Nemusíte hledat dál! Jste tu správně. Vyšli jsme vám vstříc a teď to s pýchou můžeme říci nahlas - v posteli do ložnice Idris Boxspring se nám podařilo najít právě to „něco“! Chcete to také zažít? 

 

Idris - řekněme B, než povíte A 

S postelí Idris jste vždy o krok dále od úvodního formování vašich potřeb, proto na ní určitě najdete vše, co hledáte. Jednoduchá konstrukce je spojená se stylovým designem. Prošívané, knoflíky zdobené vysoké čelo, originalita a jedinečné pohodlí - to je jen část mnoha stylových prožitků, které vám můžeme zaručit. V této posteli prostě chcete být - abyste se mohli nechat rozmazlovat maximální měkkostí obklopující naše tělo. Kdo má chuť na malého šlofíka? 

 

Idris - výjimečné pohodlí je naše druhé jméno

Matrace bonell s výškou 15 cm a toper s výškou 4 cm zajišťují maximální efekt pružnosti.  Není důležité, jestli hledáte klasické malé černé, nebo intenzivní odvážnou barvu. Každá volba výrazně promění interiér vaší ložnice a dodá mu na originalitě. Spousta barevných variant je dostupná ve třech rozměrech 140/160/180x200 cm. Další velkou výhodou tohoto modelu je objemný, dvoudílný úložný prostor na lůžkoviny. Celku napomáhá pružinová konstrukce, která usnadňuje každodenní, rutinní činnosti. 

 

Pokud v posteli oceňujete maximální pohodlí a také originalitu propletené s nádechem luxusní povrchové úpravy, bude tato postel určitě pro vás.Podobné produkty