O společnosti

Továrna čalouněného nábytku ELTAP byla založena v roce 1993. Jejím zakladatelem je pan Lešek Dworak, který společnost řídil společně s manželkou do roku 2020 - od tohoto okamžiku změnila společnost právní identitu na ELTAP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. [společnost s ručením omezeným komanditní společnost], ke které se připojil syn manželů Dworákových. Důsledkem rozvoje je skutečnost, že si naše společnost během let vydobyla jméno známé a ceněné značky na polském i mezinárodním trhu. Závod má 26letou zkušenost, která podepřená nadšením a láskou k výrobě nábytku způsobuje, že vyráběný nábytek splňuje očekávání i té nejnáročnější klientely. Dnes je společnost ELTAP podnikem, který se specializuje na výrobu rohových sedacích souprav, boxspringů, pohovek, křesel, postelí, matrací, sedáků a mnoha dalších výrobků. Zaměstnáváme více než 180 zaměstnanců a v souvislosti s naším rozvojem neustále hledáme další. Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s kvalifikovaným týmem odborníků, který dělá vše pro to, aby náš nábytek poskytoval pohodlný odpočinek a uspokojoval vkus zákazníků v celé Evropě.


Spolupracujeme s velkými podniky, ale také si ceníme vztahů s malými, polskými společnostmi. Máme schopnost přizpůsobit se aktuálním požadavkům trhu a neustále se měnícím trendům. To nám dovoluje rozšiřovat okruh našich obchodních partnerů. Neustále se rozvíjíme a veškeré informace o naší společnosti jsme shrnuli v záložce ELTAP v číslech. Svých zkušeností využíváme nejen pro vlastní potřebu, ale s radostí v našem blogu sdílíme to, co o světě nábytku víme. V záložce aktuality najdete aktuální informace, které se týkají činnosti společnosti. Pro naše zákazníky jsme připravili FAQ, tedy odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Věříme, že právě díky tomu Vám pomůžeme správně se rozhodnout.
Zvolením našich výrobků se rozhodujete pro nadčasový nábytek, který si dlouhá léta uchovává svoji odolnost. Pouze takový nábytek umožní vytvořit ideální interiér, který bude přizpůsoben Vaším požadavkům.

 

Vysoká kvalita nábytku
Odevzdáváme do Vašich rukou výrobky, které jsou zároveň krásné a odolné, stejně jako funkční. Na všech těchto vlastnostech se podílí vysoká kvalita výroby. Od samotného začátku se řídíme nejnovějšími, světovými trendy v nábytkářském oboru, zajímavým designem a především očekáváními našich zákazníků. Máme velký výběr čalounických látek, ekologických kůží, materiálů pro finální úpravu (dřevo, kov), které nám umožňují přizpůsobit nábytek každému aranžmá. Věříme, že jsou to právě interiéry domácností, které mohou prozradit mnoho o svých majitelích. Oblíbené barvy, použité materiály a také vzhled a tvar nábytku mohou zrcadlit jejich vkus a osobnost. Do značné míry jsou to právě tyto vlastnosti, které tvoří atmosféru obydlí. Nabídku našeho obchodu jsme připravili tak, aby byla atraktivní pro obdivovatele každého stylu, jak klasické výzdoby, tak moderních řešení. Svou péči věnujeme nejen pohodlí našich zákazníků, ale také životnímu prostředí.


Čalouněný nábytek ELTAP je vyroben z nejkvalitnějších materiálů s použitím moderních technologií.

 

Výrobky dostupné v celé Evropě
V průběhu 26 let své existence přizvala továrna čalouněného nábytku ELTTAP do okruhu svých zákazníků několik tisíc firem a dosáhla prodeje na úrovni 70 tis. kusů nábytku ročně ve 200 prodejnách v celé Evropě. Nábytek ELTAP je prodáván ve více než desíti městech v Polsku, v nejznámějších obchodních komerčních sítích a ceněných prodejnách nábytku. Nicméně velká část připadá na export. Výrobky naší společnosti jsou přítomny také na nejdůležitějších zahraničních trzích, v takových státech, jako jsou: Estonsko, Litva, Anglie, Německo, Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Francie, Holandsko, Norsko, Lotyšsko, Rusko, Dánsko, Rumunsko, Velká Británie. Chorvatsko, Španělsko, Řecko, Itálie, Finsko, Švédsko, Slovinsko, Irsko, Švýcarsko a Bulharsko.
Všechen nábytek, který je prezentován v katalogu našich výrobků, je nový a vztahuje se na něj záruka výrobce. Doufáme, že díky nadšení a také zkušenosti se bude naše společnost s každou další realizací neustále rozvíjet. Snažíme se udržet široký výběr sortimentu, aby si každý mohl najít něco pro sebe. Náš nábytek uspokojí všechny, kdo hledají funkční nábytek se zajímavým designem a v rozdílných cenových kategoriích. Díky této skutečnosti jsou naše výrobky nejen zdrojem inspirace, ale také synonymem přátelské a důvěryhodné značky.