Kde koupíte

Pečujeme o udržování co možná nejlepších vztahů, tak aby naše spolupráce přinášela ještě lepší výsledky. Rozsah a měřítko našich aktivit nás činí důvěryhodným a seriózním obchodním partnerem jak pro naše zákazníky, tak dodavatele, kterým zaručujeme jistotu a spolupráci za spravedlivých podmínek. 

 

Kde koupíte nábytek Eltap?

Eltap je společnost, která vyrábí vysoce kvalitní čalouněný nábytek, jenž je dostupný ve více než 200 prodejnách nábytku lokalizovaných v největších polských a zahraničních městech. Jsou to místa, která mají k dispozici širokou nabídku výrobků, se zvláštním zohledněním novinek a funkčního nábytku exkluzivního zevnějšku.

Internetové obchody a prodejny nábytku

Společně s naším dynamickým rozvojem se vyvíjí také naše spolupráce. Čalouněný nábytek Eltap najdete v následujících internetových obchodech a prodejnách nábytku:

Dodací podmínky nábytku a jiných výrobků

Nábytek je prodáván v demontované podobě, přizpůsobený pro samostatnou montáž. Na možnost montáže se, prosím, informujte v prodejnách, ve kterých nábytek objednáváte. Náš nábytek se prodává pouze ve standardních rozměrech. Jednotlivé prvky nábytku je možné objednat po předcházejícím dotazu v prodejním oddělení.

Dodací podmínky jsou individuální pro každého odběratele. Naše společnost má vlastní logistické zázemí nebo používá externí spedici. Odběratel má možnost osobního odběru nebo zařízení si vlastní dopravy.