Siber
Kolor:
Siber Loco 40 granatowy
Dostępne kolory:
Siber
Siber Loco 40 granatowy
Siber
Siber Loco 40 granatowy
Siber
Siber Loco 04 szary
Siber
Siber Loco 33 zielony
Siber
Siber Loco 45 miodowy
Siber
Siber Gojo 101 pudrowy róż
Siber
Siber Nube 35

Chtěli byste vidět nábytek Eltap naživo? Podívejte se, jak vypadají naše modely v rozšířené realitě AR na telefonu a na obrazovce počítače!

Chci vědět víc

Zařiďte se pohodlně: rohová sedací souprava Siber

Vybavení obývacího pokoje správným čalouněným nábytkem je jedním z nejdůležitějších úkolů, před nimiž stojí každý, kdo zařizuje interiér. Dobře zvolená rohová sedací souprava se stane skutečným centrem a srdcem obývacího pokoje: zajistí všem členům domácnosti nezbytnou relaxaci ve dne, a pokud to bude nutné, poslouží rozkládací funkce spaní v noci. Nečekaná návštěva hostů, kteří chtějí přespat? Žádný problém! Rohová sedací souprava Siber je dokonalé řešení pro lidi, kteří milují řád a pořádek, pomáhá ušetřit místo díky velkému úložnému prostoru na lůžkoviny. Filmové promítání nebo kniha? Vysoké, tvarované opěradlo s možností nastavení, zdobené stylovým prošíváním zajistí, že i mnohahodinová relaxace u oblíbeného seriálu bude pohodlná a komfortní. Kompletně multifunkční nábytek? Siber od ELTAP!

 

Rohová sedací souprava pro speciální úkoly

Pokud si myslíte, že tím přednosti rohové sedací soupravy Siber končí, rychle vás vyvedeme z omylu! V ELTAP disponujeme nádhernou, na vzory a barvy bohatou paletou látek, z nichž si můžete vybrat barvu dokonale se hodící do vašeho interiéru. Vsaďte na barvu! Takovou, která dokáže vnést do vašeho domova dobrou energii tak, aby se tu jak členové domácnosti, tak i hosté vždy cítili pohodlně. Zvolte správné doplňky, abyste vytvořili kompletní a stylový interiér, harmonický a zároveň nevšední. Pokud si vyberete rohovou sedací soupravu Siber v krásném, hlubokém odstínu, stane se největší a nejdůležitější ozdobou vašeho obývacího pokoje. V klasických odstínech šedé a hnědé bude Siber vypadat elegantně a důstojně, když poskytuje spoustu možností aranžmá, např. s pomocí vzorovaných polštářů. 

 

Látky, které pracují každý den pro vás

Při výběru své oblíbené barvy látky nezapomínejte, že čalouněný nábytek, jako je rohová sedací souprava, plní především velmi důležitý užitný úkol, každý den „pracuje“, když poskytuje relaxaci a místo k odpočinku všem členům domácnosti. Měl by být tedy na tolik trvalý, aby si zachoval krásný vzhled dokonce i při dosti intenzivním provozu. Právě s ohledem na každodenní výzvy byly navrženy moderní čalounické látky vybavené vlastností snadného čištění, zastavování tekutin rozlitých na povrchu nebo usnadňující odstraňování zvířecí srsti. Při výběru své vysněné barvy proto nezapomínejte, že krása může jít ruku v ruce s praktičností a pohodlným používáním. V ELTAP najdete širokou paletu látek v kompletní barevnosti módních odstínů a vzorů, najdete tam také látky, díky nimž bude udržování čistoty snadnější, než kdykoliv dřív! 

  • Rozkládací funkce spaní s plochou 205 x 125 cm
  • Úložný prostor na lůžkoviny
  • Elegantní postříbřené nohy
  • Vysoké, pohodlné opěradlo s možností nastavení 
  • Šířka rohové sedací soupravy: 270 cm
  • Hloubka rohové sedací soupravy: 186 cm
  • Výška rohové sedací soupravy s polštáři: 93 cm
  • Hloubka sedáku: 57 cm
  • Výška sedáku: 42 cm
  • Funkce spaní: 205x125 cm

 

Podobné produkty - Rohové sedací soupravy