Sado
Kolor:
Sado Nube 04 szary
Dostępne kolory:
Sado
Sado Nube 04 szary
Sado
Sado Nube 04 szary
Sado
Sado Nube 35 butelkowa zieleń
Sado
Sado Nube 45 miodowy
Sado
Sado Nube 20 ciemnozłoty
Sado
Sado Poco 07 beżowy
Sado
Sado Velvetmat 24 różowy

Chtěli byste vidět nábytek Eltap naživo? Podívejte se, jak vypadají naše modely v rozšířené realitě AR na telefonu a na obrazovce počítače!

Chci vědět víc

Pohodlně se usaďte: rohová sedací souprava Sado

Zanořte se do vysokých, tvarovaných opěradel s funkcí nastavení: existuje něco příjemnějšího, než když se po těžkém, pracovitém dni můžete konečně pohodlně natáhnout na své oblíbené rohové sedací soupravě? Zasloužíte si to! Rohová sedací souprava je centrem vašeho obývacího pokoje, přesněji – centrem relaxace a odpočinku, váš malý azyl před potížemi každodenních povinností. Moc dobře víme, jak důležitý je efektivní odpočinek, který umožňuje nabít baterky před dalším dnem plným výzev. Nabízíme vám rohovou sedací soupravu Sado, navrženou pro pohodlný odpočinek vašich bolavých zad. Dokonalá pro filmová promítání, ideální, když sáhnete po oblíbené knížce. Tím ovšem přednosti rohové sedací soupravy Sado nekončí!

 

Všechny funkce rohové sedací soupravy Sado

Rohová sedací souprava Sado byla vybavena rozkládací funkcí spaní s plochou 207x130 cm, takže pokud to bude nutné: bez problému Sado proměníte ve velké, pohodlné lůžko. Je to nesmírně užitečné, nejen, když vás navštíví rodina z daleka – funkce spaní představuje velice praktické řešení během večerních filmových promítání! Kromě toho se do úložného prostoru umístěného v lenošce vejde objemná sada lůžkovin. Dokonalá skrýš pro ty, kdo ocení úsporu místa! Za zmínku stojí také pohodlná, tvarovaná područka a elegantní, postříbřené nohy, které skvěle zapadnou do současných obývacích pokojů.

 

Vyberte si ideální látku a užívejte si nábytek po dlouhá léta

Při výběru našeho vysněného relaxačního nábytku je prvním kritériem, kterým se řídíme, vzhled. Není na tom nic zvláštního, rohová sedací souprava se stává největší a nejvýznamnější ozdobou našeho obývacího pokoje! Bez ohledu na to, jestli jste fanoušek barevného a výrazného glamour trendu, nebo spíše preferujete elegantní a tlumené interiéry v japandi stylu, jedno je jisté: v kolekci látek ELTAP najdete všechno, co uspokojí dokonce i toho nejnáročnějšího tvůrce interiérů. Hladké a lesklé velvety, které už dobývají srdce mnoha zákazníků po hezkou řádku sezón, nebo úžasné strukturální úplety; získáte přímo neomezené možnosti zařízení svého obývacího pokoje. Nezapomeňte přitom, že krása by vždy měla jít ruku v ruce s užitečností: vsaďte na látku ze skupiny easy clean, díky níž bude čištění rohové sedací soupravy snadnější, než kdykoliv dříve!

  • Rozkládací funkce spaní s plochou 207 x 130 cm
  • Úložný prostor na lůžkoviny
  • Vysoké, pohodlné opěradlo s možností nastavení 
  • Elegantní nohy
  • Šířka rohové sedací soupravy: 272 cm
  • Hloubka rohové sedací soupravy: 192 cm
  • Výška rohové sedací soupravy s polštáři: 95 cm
  • Hloubka sedáku: 60 cm
  • Výška sedáku: 41 cm
  • Funkce spaní: 207x130 cm

Podobné produkty - Rohové sedací soupravy