Chtěli byste vidět nábytek Eltap naživo? Podívejte se, jak vypadají naše modely v rozšířené realitě AR na telefonu a na obrazovce počítače!

Chci vědět víc

Zrcadlo Medina – moderní design

Nezávisle na tom, jestli hledáte elegantní nábytek k zařízení obývacího pokoje, nebo něco, co oživí chodbu, naše interiérové zrcadlo Medina vás okouzlí. Jde o ideální doplněk do koupelny, ložnice, předsíně, obývacího pokoje, pokoje pro hosty a nejen tam. Zrcadlo Medina bylo navrženo tak, aby se jeho dekorativní akcenty hodily do jakéhokoliv prostoru doma nebo v kanceláři. Spojujeme funkční, a zároveň minimalistický a moderní design s pevným, dřevěným rámem v efektním provedení pro ještě větší vylepšení dekoru. Rozměry zrcadla: 60 x 160 centimetrů, dokáží zajistit mnoho perspektiv a umožňují vidět celé tělo. Zajímavou předností nábytku je také možnost zavěšení zrcadla jak vertikálně, tak horizontálně. Vše záleží na tom, komu se co líbí a jak se kam hodí.

 

Závěsné zrcadlo Medina – černý a bílý chameleon

Kromě toho, že prostor působí větší, nástěnná zrcadla nabízejí vkusný, stylový způsob, jak skrýt nedokonalosti, maximalizovat světlo a zajistit druhý pohled na oblíbené akcenty. Toto pozornost poutající obdélné zrcadlo Medina má hrany s neutrálním zakončením. Jemný rám dekorativního zrcadla je úzký, což poskytuje více zrcadla na menší ploše. Dostupné jsou dvě barevné možnosti rámu, tedy bílá a černá. Tyto barvy jsou chameleoni, kteří dokonale zapadnou do stávajícího stylu vybavení interiéru a vždy vypadají dobře.

 

Dekorativní zrcadlo Medina – síla spočívá v jednoduchosti

Milujeme to, jak vertikální zrcadlo poskytuje iluzi větší místnosti, díky čemuž si vede skvěle jak v malých, tak velkých prostorech. Zrcadlo Medina je právě takové, skvěle se hodí do mnoha interiérů a jeho montáž je velice snadná. Úkol je navíc usnadněn tím, že do balení se zrcadlem přidáváme kolíky k zavěšení tohoto kusu nábytku. Zrcadlo media je štíhlý, moderní a současný nástěnný nábytek, který vypadá velmi jednoduše a hezky.

  • Obdélný tvar
  • Minimalistický vzhled
  • Dřevěný rám
  • Lepené rohy zrcadla
  • Dvě možnosti zavěšení: horizontálně/vertikálně
  • Speciální fólie a HDF deska – v případě rozbití se kousky nevysypou
  • Kolíky k zavěšení jsou součástí balení
  • Zabaleno do ochranné fólie, polystyrenové rohy a Cprofily a lepenka

Šířka zrcadla: 60 cm

Výška zrcadla: 160 cm

Hmotnost zrcadla: 25 kg

Barva rámu: bílá/ černá

 

Podobné produkty