&noscript=1 />

Křeslo Dalia

vrátit se
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia Velvetmat 100 błękitny
:
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia Velvetmat 100 błękitny
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia Paros 02 beżowy
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia Kronos 04 leśna zieleń
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia Paros 06 ciemnoszary
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia Lukso 10 czarny
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia Kronos 29 łososiowy
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia Vero 18 brązowy
Křeslo Dalia
Křeslo Dalia Nube 45 ciemnozłoty
Král obývacího pokoje, tedy kout s funkcí spaní!
Postupujte podle našich rad a vyberte si dokonalý kus nábytku do vašeho interiéru.

Křeslo do obývacího pokoje Dalia – kde koupit dokonalé křeslo?

Hodláte rozšířit svou sbírku nábytku o nový předmět? Přemýšlíte, kde koupit křeslo? Nebo nevíte, jaké křeslo do obývacího pokoje vybrat? Řítíme se vám pomoci! V ELTAPU najdete široký výběr různých druhů křesel od tradičního křesla po oblíbené křeslo ušák. Barevná, černá, bílá nebo šedá křesla – výběr, až oči přecházejí. Jedním z našich modelů je křeslo Dalia, které tvoří skvělý set se sedačkou Dalia. Můžete tyto dva předměty spojit a získat tak úžasnou sedací soupravu nebo vsadit pouze na jeden z nich a doplnit svůj obývací pokoj o krásný nábytek.

 

Čalouněné křeslo Dalia – vysoká kvalita

Křeslo do obývacího pokoje Dalia vnese do prostoru nejen další místo k sezení, ale také tradiční styl. Čalouněný nábytek okouzluje svým vzhledem a zve k trávení příjemného odpoledne s hrnkem teplého kakaa a knížkou v ruce. Křeslo Dalia také přináší čerstvý pohled na klasický vzhled interiérových křesel. Hodí se jako doplněk do obývacího pokoje, ložnice nebo na chodbu. Čalouněné křeslo Dalia si skvěle povede jako součást čekárny, kanceláře nebo ordinace – všude bude vypadat hezky, a především bude pohodlné a komfortní! Rozměry křesla: 105x95x90 centimetrů umožňují nábytek postavit v jakékoliv místnosti střední velikosti. Vysoké, 13centimetrové nožky představují značnou výhodu, protože díky nim lze používat robotické vysavače bez obav z vynechání některého kousku podlahy pod nábytkem. Kromě toho opticky zvětší menší místnost.

 

Interiérové křeslo Dalia – čas na relax

Křeslo Dalia představuje dokonalou volbu pro vaši domácnost, nezávisle na tom, jestli ho použijete jako doplnění vybavení obývacího pokoje nebo z něj uděláte hvězdu zvoucí do čtecího koutku. Je postaveno na čtyřech černých, zužujících se kovových nožkách, a jeho rám ohromí diskrétní siluetou plnou klasického kouzla. Křeslo je čalouněno vámi vybranou látkou z naší kolekce ELTAP. Kromě toho milujeme, že výplň polštáře opěradla z pěnového granulátu zajišťuje během sezení oporu. Sedák křesla Dalia tvoří spojení vysoce pružné a proti poškození odolné HR pěny a vlnité pružiny typu B. Tato kombinace poskytuje našemu křeslu Dalia dlouhou životnost a zajišťuje, že je opravdu pohodlné a komfortní, a odpočinek na něm představuje opravdové potěšení.

Kovové, černé, vysoké nožky

Pohodlné opěradlo

Dostupnost v široké barevné škále látek z kolekce ELTAP

Dostupná je také sedačka Dalia

Pohodlný sedák vyrobený z vysoce pružné HR pěny a vlnité pružiny typu B

Šířka: 105 cm

Hloubka: 95 cm

Výška: 90 cm

Hloubka sedáku: 56 cm

Výška sedáku: 40 cm

Výška opěradla: 50 cm

Výška nožek: 13 cm