&noscript=1 />
Arizona
Arizona Czarny
:
Arizona
Arizona Czarny
Arizona
Arizona Biały
Král obývacího pokoje, tedy kout s funkcí spaní!
Postupujte podle našich rad a vyberte si dokonalý kus nábytku do vašeho interiéru.

Zrcadlo Arizona – skvělé do jakéhokoliv interiéru

Obdélné zrcadlo Arizona je dokonalé zrcadlo do domácího interiéru, protože je elegantní a velice odolné. Skvěle se hodí do všech obytných prostor, včetně obývacího pokoje, šatny, koupelny, předsíně a ložnice. Díky jeho minimalistickému vzhledu skvěle zapadne do jakéhokoliv aranžmá. Navíc dodává interiérům moderní vzhled. Dekorativní zrcadlo Arizona pomůže proměnit jakýkoliv prostor v domě. Zavedení tohoto prvku do pokoje mu dodá klasický styl a jeho rozměry: 40 x 130 centimetrů jsou skvělé pro většinu současných prostor. Zrcadlo je dostupné v bílém a černém dřevěném rámu. To lze využít k vytvoření skvělého kontrastu, pokud ho třeba zkombinujeme s bílou zdí. Kromě toho Arizona skvěle zapadne do stávajícího vybavení a dodá mu na charakteru.

 

Obdélné zrcadlo Arizona – detaily dotažené k dokonalosti

Rohy zrcadla Arizona jsou lepené, což zajišťuje jejich lepší stálost a zaručuje absenci štěrbin, které se na tomto místě často vyskytují. To vše v rámci péče o nejvyšší komfort používání našeho výrobku. Připojujeme i kolíky k zavěšení zrcadla, aby jeho instalace byla rychlá, snadná a příjemná.

Ukazuje se, že zrcadlo je nejen potřebné v okamžiku kontroly vzhledu nebo hledání dekorace do obývacího pokoje nebo koupelny. Zrcadlový odraz opticky zvětšuje místnost, v níž se nachází. To znamená, že se skvěle hodí do malých interiérů, v nichž toužíme po dosažení efektu zvětšení. Obdélný tvar a více než metrová výška výrobku umožňují prohlédnout si v zrcadlovém odrazu celou postavu. Dokonale se tedy hodí do bytů sportovních fanoušků nebo zastánců módních outfitů.

 

Dekorativní zrcadlo Arizona – staráme se o to, aby dorazilo bez újmy

Dbáme také na co nejlepší zabalení našich zrcadel, aby k vám dorazila v dokonalém stavu. Polystyrenové rohy a C-profily, do nichž je zabaleno zrcadlo Arizona, chrání a izolují veškeré součásti citlivé na otřesy a nárazy. Další předností závěsného zrcadla Arizona je to, že nepřekáží při úklidu domácnosti, protože nezabírá místo na podlaze.

  • Minimalistický vzhled
  • Obdélné tvar
  • Lepené rohy zrcadla
  • Skvělá interiérová dekorace.
  • Speciální fólie a HDF deska – v případě rozbití se kousky nevysypou
  • Účinná ochrana před poškozením
  • Kolíky k zavěšení jsou součástí balení

Šířka zrcadla: 130 cm

Výška zrcadla: 40 cm

Hmotnost zrcadla: 30 kg

Barva rámu: bílá/ černá