Acapulco
Kolor:
Acapulco
Dostępne kolory:
Acapulco
Acapulco
Acapulco
Acapulco

Chtěli byste vidět nábytek Eltap naživo? Podívejte se, jak vypadají naše modely v rozšířené realitě AR na telefonu a na obrazovce počítače!

Chci vědět víc

Doporučená cena: 8 635 Kč


 

 

Matrace multipocket Acapulco

Chcete si ložnici obohatit špetkou luxusu? Kromě vhodného aranžmá interiéru se postarejte o kvalitu matrace, na které budete noc co noc odpočívat. Pokud si chcete zvýšit pohodlí spánku, rozhodněte se pro multipocket Acapulco.

 

Matrace multipocket Acapulco - pokročilá technologie zárukou maximálního pohodlí

Matrace multipocket jsou označovány jako exkluzivní. Není tomu jen tak bezdůvodně. Modely tohoto druhu vznikají na základě pokročilé technologie, která zajišťuje vysokou úroveň pohodlí citelnou během odpočinku. Systém multipocket, který se skládá ze zvýšeného počtu pevných pružin umístěných v jednotlivých kapsách je vyztužen dvěma vrstvami plsti, jež jsou umístěny ve vrchní a spodní části pružin. Spodní část matrace Acapulco je navíc vybavena latexovou vrstvou tloušťky 2 cm, kdežto vrchní část modelu je vyrobena z pružné pěny HR, která se vyznačuje výjimečně dobrou pružností a pevností. Model Acapulco je vybaven povlakem, který umožňuje udržet matraci v požadované čistotě.

 

Matrace multipocket Acapulco od výrobce - přizpůsobte model svým potřebám

Acapulco je matrací multipocket, která je dostupná v rozměrech 80/90/120/140/160/180/200x200 cm, díky čemuž není její přizpůsobení našim vlastním potřebám nejmenším problémem - matrace se dobře osvědčí jako výplň postele jak pro dítě, tak pro dospělou osobu. Díky použití velkého množství vysoce kvalitních pružin se matrace ideálně přizpůsobuje konkrétnímu tělu, správně jej podpírá, pomáhá mu udržet správnou polohu a odlehčit páteř. Vysoká pružnost matrace způsobuje, že je odolná proti deformacím, díky čemuž bude uživateli dlouhodobě sloužit a zaručovat mu maximální úroveň pohodlí. 

Pokud Vaše páteř potřebuje odlehčit a Vy máte raději výrobky, které jsou odolné a zaručují dlouhodobé používání, je matrace multipocket Acapulco trefou do černého.

Podobné produkty - Matrace multipocket