&noscript=1 />

Postele do ložnice

vrátit se

Postele do ložnice

Každý z nás sní o prostorné a funkční ložnici, ve které bude pohodlná postel, na níž si může odpočinout. V ložnici trávíme minimálně 1/3 svého života. Je to doba, která rozhoduje o našem dobrém nebo špatném rozpoložení. Dostatečné množství spánku nám poskytuje zdraví a energii pro každý den. Aby byl spánek efektivní, je nutné do naší ložnice vybrat tu správnou postel. Odpovídající regeneraci nám mohou zaručit komfortní postele od výrobce čalouněného nábytku, společnosti ELTAP.

Druhy postelí do ložnice

Volba postele není jednoduchým úkolem, protože na konečné rozhodnuté má vliv mnoho faktorů. Nicméně na začátku stojí za to se seznámit s nejoblíbenějšími druhy postelí do ložnice:

  • čalouněné postele - jsou celé potažené čalounickou látkou, díky níž si do naší ložnice můžeme vybrat postel v jednobarevném provedení. Další jejich výhodou je buď hladké, nebo prošívané záhlaví.
  • dřevěné postele jsou klasikou samy o sobě. Jsou moderní v každé době, vyrobené z kvalitního dřeva nebo z desek různého druhu. Jednou z největších výhod, kromě odolnosti, je to, že dřevěné postele mohou být vzhledově konzistentní s dalším vybavením ložnice, např. skříní nebo komodou.
  • kontinentální postele - model, který je v poslední době čím dál tím víc oblíben. Jedná se o vysokou pružinovou postel, kde je prostorem pro spaní matrace.

Moderní nebo tradiční - jakou postel je nejlépe si vybrat?

Při volbě čalouněného nábytku, je třeba se řídit především svými osobními prioritami. Ideální postel musí poskytnout adekvátní odpočinek a zajistit, že po každém těžkém dni se budeme cítit opět plní energie a připravení k další aktivitě. Pohodlí odpočinku je nejdůležitější, proto musí být rozhodnutí o zakoupení dobře promyšleno. Pokud se rozhodneme, že si koupíme postel, je nutné v první řadě zohlednit velikost ložnice. Je velmi důležité, aby byl nábytek dokonale sladěný s naším interiérem. Důležitá je také skutečnost, kolik lidí bude v posteli spát. V naší nabídce jsou jak postele pro jednu osobu, tak manželské postele pro páry. V případě, že máme malý byt, stojí za to promyslet možnost koupě postele se šuplíkem, ve kterém můžeme uskladnit deky a polštáře, peřiny, ručníky, prádlo nebo oblečení. Velmi důležitá je také barevnost výrobku, protože nábytek musí být sladěný s aranžmá ložnice. Je to prostor, který v sobě nejčastěji spojuje několik funkcí najednou, proto je tak důležité vhodně sladit nábytek a vytvořit harmonický celek. Abychom si zajistili úplný komfort, musí být ideální postel především pohodlná, což nám zaručí správně vybraná matrace. Atmosféru interiéru ložnice dotvářejí mezi jinými také doplňky, proto stoji za to vsadit na takovou kolekci, která nebude pouze pohodlná, ale také dodá našemu prostoru pro spaní neopakovatelný charakter. Důležitá je také vhodně zvolená výška postele, která velmi ovlivňuje to, jak pohodlně se nám z ní bude vstávat. Naše nabídka postelí do ložnic je neobvykle široká, seznamte se, prosím, s katalogem našich výrobků.