&noscript=1 />

Odpočinkové sestavy

vrátit se

Odpočinkové komplety

Každý z nás sní o příjemném a pohodlném místě pro odpočinek. Pohodlnou relaxaci Vám mohou zaručit kolekce nábytku nebo odpočinkové sestavy, které vyrábí továrna nábytku ELTAP. Jsou to praktická řešení, která se osvědčují jak jako hlavní prvek v malých místnostech, tak jako doplnění již existujících aranžmá ve větších interiérech. Odpočinkové sestavy jsou nejčastěji používány v hlavních místnostech domu, které plní úlohu relaxační zóny pro rodinu a místa pro příjemné trávení času společně s přáteli.

Nabízený nábytek je charakteristický vysokou kvalitou provedení a volbou pouze těch nejlepších skladových materiálů. Pohodlný, praktický a dokonale profilovaný nábytek zaručuje odpočinek každému, kdo to potřebuje. Jeho různorodost umožňuje vybrat si ideální sestavu, která je přizpůsobena individuálním potřebám. V našem katalogu najdete sady nábytku různých tvarů a barev, jež se dokonale osvědčují v aranžmá moderních interiérů.

Odpočinkový nábytek podle Vašeho vkusu

Každý z nás touží, aby zvolená sestava nábytku ideálně ladila s interiérem, byla funkční a okouzlovala návštěvy. Široká nabídka trhu způsobuje, že volba vhodného odpočinkové sestavy není vůbec snadnou záležitostí, ale umožňuje vybrat si nábytek přizpůsobený každému stylu. Při rekonstrukci nebo zařizování nového bytu nebo domu je nutné se spolehnout na svůj vkus, konec konců je to on, co určuje unikátní styl interiéru. Zvolený nábytek však také musí ladit se zbývajícími prvky v místnosti. Konzistentní aranžmá může být harmonické a krásné. Různorodost naší nabídky umožňuje každému najít svůj vlastní styl, který je v obývacím pokoji zvláště důležitý, protože v něm obvykle trávíme spoustu času.

V nabídce našeho obchodu je také multifunkční nábytek, takový jako pohovky a rohové sedací soupravy, které během dne okouzlují svoji estetikou a v noci, pokud je to potřeba, se změní na odpočinkovou sestavu upravenou pro spaní. Rozkládací nábytek využijeme v případě, že máme návštěvu, které musíme zajistit přenocování. Velmi populární jsou také klasické odpočinkové sestavy 3+2+1 složené z velké pohovky, neobvykle pohodlných polštářů a sedáků. Pokud si prohlédnete kompletní katalog naší nabídky, budete si moct vybrat řešení, které bude ideální přímo pro Vás.

Kterou odpočinkovou sestavu zvolit?

Široký sortiment a různorodost barev umožňuje libovolnou volbu vhodné odpočinkové sestavy do našeho interiéru. Velkou výhodou je skutečnost, že se tento odpočinkový nábytek skládá z několika prvků, což dovoluje jeho sestavení v libovolné kombinaci, která je závislá na místě, jež je k dispozici, a na naší představivosti. Pokud se rozhodnete pro koupi odpočinkové sestavy, musíte si položit otázku, co musí takový nábytek obsahovat a z jakých prvků se má skládat. Důležitá je také volba látky. Kožené čalounění vypadá velmi efektně a lze jej snadno udržet v čistotě, ale rozhodně je nejdražší. Velmi oblíbená je také eko kůže nebo látky vysoké kvality. Barva čalounění nábytku musí být zvolena podle výzdoby místnosti, barvy stěn a doplňků, ale sestava musí především zajišťovat funkčnost, která je klíčovým prvkem celého jejího nákupu.