&noscript=1 />

Křesla

vrátit se

Křesla

Po těžkém pracovním dni si každý zaslouží chvíli odpočinku. Není nic lepšího, než se posadit na pohodlný gauč nebo do měkkého křesla. Nábytek tohoto druhu se obvykle nachází v obývacích pokojích, ale stejně dobře se osvědčuje v dětských pokojích nebo dokonce v ložnicích.

Pohodlná křesla do obývacího pokoje, to je záruka dokonalé relaxace po každém těžkém dni. Patří mezi nejoblíbenější odpočinkový nábytek a díky své funkčnosti a různorodé barevnosti je možné snadno zvolit model, který bude ideálně ladit s daným aranžmá. Čalouněná křesla se každodenně osvědčují při sledování televize, čtení knížek a také během společného trávení času s rodinou nebo přáteli.

Odpočinková křesla z katalogu továrny nábytku ELTAP jsou vyráběna z těch nejkvalitnějších materiálů, což způsobuje, že se nedeformují, takže nám mohou v dokonalém stavu sloužit mnoho let.

Na co se při koupi čalouněného křesla soustředit?

Každý z nás touží po tom, aby nová křesla ladila s obývacím pokojem a současně, aby plnila svoji odpočinkovou funkci. Nicméně pohodlí, které je klíčové, není jediným kritériem volby.

Když přemýšlíte o koupi vhodného odpočinkového křesla, je nutné věnovat pozornost několika podstatným faktorům. Ergonomie je první a v podstatě klíčovou vlastností, kterou je nutné se řídit. V tomto případě záleží hodně na našich individuálních preferencích, a proto bychom si měli tvar křesla a jeho tvrdost zvolit sami. Důležité je také určení tohoto kusu nábytku. Jiná hlediska budeme zvažovat, když budeme vybírat křeslo pro práci, a jiná při volbě křesla pro odpočinek a relaxaci. Velmi důležité je také zjistit druh čalounické látky a výplně, které byly použity při výrobě. Další etapou výběru vhodného odpočinkového křesla je volba barvy čalounění, tak aby byl nový model sladěn s celkovou výzdobou interiéru. Posledním kritériem je určitě cena výrobku. Stojí za to investovat do co možná nejlepšího modelu a postarat se tak nejen o pohodlí, ale také o své zdraví.

Křesla nejen do obývacího pokoje

Odpočinková křesla, ač se to nezdá, se neuplatňují pouze v obývacích pokojích, ale jsou používána také v kancelářích nebo dokonce v malých pokojích. Velkou popularitu si získala moderní křesla splývavých tvarů, která často připomínají židle. Do menších místností jsou velmi dobrým řešením rozkládací křesla, protože nezabírají příliš mnoho místa, a pokud je to nutné, mohou být použita jako postel.

Víme, jak důležité je pohodlí, a proto jsme jako výrobci nábytku ELTAP vytvořili nabídku odpočinkových křesel, která jsou přizpůsobena individuálním požadavkům zákazníků. Seznamte se, prosím, s katalogem našich výrobků, ve kterém najdete nábytek v různých barvách, které Vám pomohou sladit nový kus nábytku s libovolným aranžmá.