&noscript=1 />

Kontinentální postele

vrátit se

Boxsprings

Kontinentální postele typu boxsprings jsou modelem, který se těší čím dál tím většímu zájmu. Jejich rošt je vizuálně spojen s matrací, což způsobuje, že se tento nábytek velmi dobře prezentuje jako ucelená kompozice. Až donedávna byly čalouněné postele typu boxsprings spojovány s luxusními hotelovými pokoji a drahými apartmány, ve kterých byly synonymem luxusu a vysoké úrovně. Dnes se tento nábytek skvěle osvědčuje jak v prostorných ložnicích, tak v dětských pokojích. Stále častěji si jej vybírají ti zákazníci, kteří hledají originální a funkční řešení do domácích interiérů, k čemuž přímo vyzývá vysoká estetika výrobku. Jeho dostupná cena rozhoduje o tom, že dnes si může tuto špetku luxusu dopřát každý z nás. Kontinentální postele typu boxsprings nejsou pouze stylové, ale také praktické a neobvykle pohodlné. Přitahují pozornost efektní konstrukcí a nádherným provedením.

Kontinentální versus tradiční postel

Boxsprings je druhem postele, který je především o mnoho vyšší než tradiční postel. To způsobuje, že tento nábytek vypadá důstojněji, ale také je praktičtější, jelikož se z něj lépe vstává. Postel má stabilní konstrukci, která se skládá z poctivé, čalouněné základny, vysokého, čalouněného záhlaví a matrace. Boxspring se obyčejně skládá z jedné, mnohavrstvé matrace nebo dokonce ze dvou matrací: hlavní a vrchní. Matrace vyrobená z vysoce pružné pěny zaručuje velké pohodlí, během spánku se přizpůsobuje tvaru těla a chrání páteř. Velkou výhodou tohoto druhu modelu je skutečnost, že pružiny rozkládají zatížení rovnoměrně na celém povrchu matrace. Pod matrací je rošt, pod kterým se nachází volný prostor, jenž umožňuje cirkulaci vzduchu a pomáhá tak udržovat postel v čistotě. Kontinentální postele boxsprings jsou kompletně čalouněné látkou, ekologickou kůží nebo přírodní kůží. Díky tomu vypadá náš nábytek elegantně a velmi moderně.

Výhody postele Boxsprings do ložnice

Postele typu Boxsprings se mezi sebou zdánlivě téměř neliší. Nicméně určité vlastnosti ovlivňují to, že máme na výběr jejich různé druhy. Jsou úspěšně použitelné v obývacích pokojích, protože kontinentální postele mají různé rozměry. Především jsou tedy velmi pohodlné, a to díky vhodné výšce, která je okolo 60-70 cm nad podlahou. Velkou výhodou je vysoké záhlaví, které nám poskytuje pohodlnou podporu páteře v poloze vsedě nebo pololežmo. Celek působí jako výjimečně atraktivní a estetická kompozice, přičemž rafinovaný design a vysoký standard provedení je důvodem, proč bude kontinentální postel v ložnici také její ozdobou. Vysoce kvalitní materiály použité při výrobě jsou neobvykle odolné, díky čemuž nám tento nábytek bude sloužit dlouhá léta. Není tedy divu, že jsou postele Boxsprings čím dál tím oblíbenější nejen v luxusních hotelových apartmánech, ale také v domácích ložnicích.