Kontinentální postele s osvětlením

vrátit se

LED Boxsprings

Postel LED boxsprings je modelem z moderní kolekce, který spojuje poctivé dřevo a nejnovější kolekci čalounických látek. Použitý systém způsobuje, že matrace je stabilně osazená, což zaručuje odpovídající odpočinek uživatelům s různou hmotností a stavbou těla. Postel zaručuje vysoký uživatelský komfort a pohodlí a je také ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Vysoký rošt je důvodem, proč se tento kus nábytku prezentuje velmi stylově, a zároveň je také velmi funkční. Záhlaví poslouží jako opěradlo každému, kdo si bude chtít před spánkem například přečíst dobrou knihu. Koupě takového kusu nábytku Vám umožní zařídit aranžmá Vaší vysněné ložnice a Vy se můžete cítit jako v tom nejlepším hotelu. Takto pohodlná postel ve spojení s LED osvětlením bude ve Vaší místnosti působit senzačním dojmem. Kromě vzhledu a moderní výzdoby ložnice plní tato postel samozřejmě také svou základní funkci - zaručuje zdravý a posilující spánek, který má velký vliv na naše rozpoložení. Čalouněné postele Boxsprings se dokonale osvědčí nejen v případě moderních místností, ale také v klasických interiérech.

Moderní postel s LED

LED podsvícení použité u této postele je jedním s důvodů její velké obliby. Je to skvělý dekorační prvek, který je umístěn pod postelí, po celém jejím obvodu. Jeho dekorační funkce se osvědčí v každé místnosti, a to díky možnosti změnit barvu podsvícení. Široká paleta barev čalounění způsobuje, že odstín je možné zvolit přesně podle barev stěn místnosti, což je důvodem, že se nábytek sladí s výzdobou každé ložnice. Postel může plnit také jinou funkci a stát se formou noční lampičky, která nám poskytne jemné osvětlení. Díky tomu nám podsvětlená LED postel zajistí romantickou náladu. Další výhodou je skutečnost, že náklady na LED podsvětlení jsou nízké, protože, ve srovnání s tradičními žárovkami, neodebírá příliš mnoho elektrické energie a navíc nijak nenaruší strukturu postele ani nevyzařuje příliš mnoho tepla. To všechno způsobuje, že moderní LED postel se sladí s každou místností a dodá ji odpovídající náladu a atmosféru. Každý detail postele je vyroben s náležitou pečlivostí, s použitím nejnovějších technologií a z materiálů nejvyšší kvality. To je důvod, proč je postel LED Boxsprings čím dál tím častěji součástí každé moderní ložnice.

Dopřejte si špetku luxusu

Továrna nábytku ELTAP nabízí postele do ložnice typu LED Boxsprings, které jsou velmi pohodlné, a jejichž úlohou je podstatně zvýšit kvalitu spánku. To je možné díky skutečnosti, že prostor pro spaní se ve srovnání s tradičními postelemi nachází vysoko nad podlahou. Takové řešení usnadňuje změnu těla z polohy ležmo do stoje, což znamená, že se z ní pohodlně vstává. Komfort postele také umocňuje vysoké záhlaví, které nám poskytuje pohodlnou podporu páteře v poloze vsedě nebo pololežmo. Řada výhod této postele a dostupnost za atraktivní cenu způsobuje, že si každý může dopřát špetku luxusu a vytvořit tak ve své ložnici neopakovatelnou atmosféru.