&noscript=1 />

Gauče a pohovky do obývacího pokoje

Nezávisle na tom, zda bydlíme v domě nebo se vracíme do bytu, každý den potřebujeme místo pro relaxaci, které nám umožní regeneraci po těžkém dni. K nejoblíbenějšímu odpočinkovému nábytku patří gauče, které zaručují vysoké uživatelské pohodlí. Osvědčí se všude tam, kde si s ohledem na menší prostor nemůžeme dovolit rohovou sedací soupravu.

Gauč přizpůsobený Vašim potřebám

Továrna nábytku ELTAP vyrábí gauče z nejkvalitnějších materiálů svého druhu, za dodržení maximální péče. Poctivé provedení je důvodem, že nábytek není pouze vizuálně atraktivní, ale také odolný. Dlouhodobou odolnost zaručují kvalitní čalounické látky, moderní rozkládací mechanismy, vlnité pružiny a také chromované nebo dřevěné nožky. Díky nim je nábytek dokonce po mnoha letech používání avantgardním a nenahraditelným prvkem vybavení každého interiéru. Promyšlená a poctivá konstrukce způsobuje, že se velmi snadno obsluhuje, a přesto je velice odolný.

V naší nabídce najdete nábytek, který se v každém směru odlišuje. Kromě toho, že jsou neobvykle pohodlné, mají gauče do obývacího pokoje velký význam jako dekorace. Široká nabídka barevných variant a mnoho vzorů umožní každému zákazníkovi najít ten správný odpočinkový nábytek, který bude ideálně ladit s aranžmá v kterémkoliv obývacím pokoji nebo ložnici. Rozkládací gauč, to je dokonalá volba do ložnic a pokojů s menší plochou. Náš nábytek se vyznačuje snadným systémem rozkládání a skládání. V nabídce najdete gauče na spaní s možností uschování dek a polštářů ve speciálních úložných prostorech. Díky takovému řešení můžeme ušetřit místo navíc ve skříni nebo komodě. Některé modely jsou navíc vybaveny polštáři, které svou barvou ladí s čalouněním gauče. To vše způsobuje, že si v našem katalogu bez problémů vyberete takový nábytek, který bude ideálně ladit s jakýmkoliv interiérem.

Jak vybrat ideální gauč do svého domu nebo bytu?

Když stojíme před touto otázkou, máme zatraceně velké dilema. Nabídka dostupných modelů je tak velká, že je velmi těžké se rozhodnout pro jednu konečnou variantu. V takovém případě stojí za to promyslet si alespoň několik hledisek a také vědět, čemu věnovat zvláštní pozornost. Velmi důležitá je velikost gauče, která je závislá na prostoru, jenž je pro něj v pokoji určen. Funkčnost, tedy finální určení nábytku, je další důležitou vlastností. Gauče do denní místnosti mohou plnit odpočinkovou funkci, ale mohou být také nezbytným, náhradním místem pro spaní. Stojí za to se zamyslet, zda to bude nábytek pro každodenní odpočinek, nebo to bude spíš místo na spaní. Důležitým prvkem, kterému je také nutné věnovat pozornost, je moderní styl nábytku, jenž je nutné zvolit tak, aby nenarušil design interiéru. Vzhled, který tvoří materiály použité při výrobě, a také design a barevnost výrobku musí jednoznačně vyhovovat našim prioritám. Společnost ELTAP spojuje praktické použití nábytku s jeho moderním designem. Seznamte se, prosím, s naší podrobnou nabídkou.