&noscript=1 />

Doplňky

vrátit se

Doplňky k nábytku

Obývací pokoj je velmi důležitým místem v každém domě nebo bytě. Je to zóna odpočinku a také místo, ve kterém trávíme spoustu času, a proto je velmi důležité správné aranžmá tohoto prostoru. Při zařizování obývacího pokoje se stojí za to soustředit na individuální potřeby a uspořádat jej v souladu s vlastními požadavky, aby se stal místem, ve kterém se budeme cítit velmi dobře. Naši zvláštní pozornost si zaslouží doplňky, které se stávají výjimečným a silným akcentem každého interiéru. V naší nabídce se nacházejí nábytkové doplňky, které podtrhují výjimečnost tohoto místa.

Konferenční stolky

Konferenční stolky do obývacího pokoje se v poslední době stávají velmi oblíbenými. Není divu, vždyť jsou nositeli mnoha estetických a užitných hodnot, které nám dovolují přizpůsobit je různým interiérům.

Konferenční stolky jsou obvykle používány v bezprostřední blízkosti pohodlné pohovky nebo křesla, kde plní roli funkčního nábytku, na jehož desku si můžeme odložit šálek kávy a v klidu, nerušeně odpočívat. V případě větší rohové sedací soupravy se nám můžeme přidat pomocný stolek (konferenční stolek Nevio), který se skládá z větší (základní) a menší, vedlejší desky. Toto je praktické řešení, které umožňuje úplné využití prostoru.

Pohodlné sedáky

Sedáky v obývacím pokoji jsou skvělým řešením pro ty, kdo chtějí v maximální míře využít celý prostor. Jedná se o druh nábytku, který vypadá velmi dobře jak v malých, tak ve velkých obývacích pokojích a je natolik univerzální, že se sladí téměř s každým aranžmá interiéru. Osvědčuje se v obývacích pokojích vybavených nábytkem v různých stylech a ke každému z nich stačí zvolit pouze správnou barvu a vhodný tvar. Výrobce čalouněného nábytku ELTAP nabízí ve svém katalogu sedáky různých rozměrů, jejichž základem je moderní design a nejvyšší kvalita materiálů používaných k jejich výrobě. Nabízené výrobky zaručují mnohaletou odolnost a maximální pohodlí odpočinku. Zajímavým řešením je např. sedák Asgard.

Elegantní polštáře

Nábytkové doplňky to nejsou pouze konferenční stolky a sedáky, ale také dekorační polštáře. Stojí za to postarat se o pohodlí naší návštěvy a rozhodnout se pro dekorační a pohodlné polštáře do obývacího pokoje. V naší nabídce najdete položky, které jsou přizpůsobeny různorodým aranžmá interiérů v závislosti na výzdobě a převládající barevnosti. Díky ozdobným polštářům dostává každý interiér útulný a domácí charakter. Někdy mohou takové dekorační prvky do obývacího pokoje vdechnout starému nábytku nový život a podtrhnou tak výjimečný charakter interiéru. Uvědomujeme si, že vkus zákazníků může být rozdílný, a proto jsme při volbě dané sestavy vytvořili velký výběr kombinací, které odpovídají individuálním preferencím jednotlivých uživatelů. Decorative pillows, to jsou buď dva nebo čtyři polštáře velikosti 45x45 cm, které byly navrženy tak, aby bylo snadné přizpůsobit jejich barvu dané místnosti.

Jelikož víme, jak důležitou roli v našich domovech sehrávají právě dekorační prvky, naše nabídka se neustále rozrůstá. Seznamte se, prosím, s katalogem našich výrobků.